Domů

Eva Jaremejková, Na Vrbovcích 7, 750 02 Přerov - Kozlovice
e-mail: evajaremejkova@seznam.cz
tel.:+420 776 669 283
Pracoviště: U Bečvy 2, 750 02 Přerov
Aktuality

Fcb: Eva JaremejkováKONZULTACE: po telefonu PO-PÁ 8-17 hod, pokud nezvednu, mám kurs. Zavolám později zpět. O víkendu PROSÍM jen SMS!!!


ZAJISTÍM ZPRACOVÁNÍ PLACENTY (tablety, tinktura).


Skupinka "NOSÍCÍCH" maminek v Přerově a okolí - https://www.facebook.com/groups/808801079260804/

Děťátko potřebuje pohlazení, dotek, lásku, povzbuzení. Od začátku. Navodíme tak u něj pocit pohody, děťátko přestane mít problémy s usínáním, pomůže s kolikou. Vy i děti se naučíte relaxovat, soustředit, děti budou lépe spolupracovat. Pečujeme nejen o tělo, ale i duši a tak budou odolnější nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí. Stanou se z nich klidnější a vyrovnanější osobnosti.

Dotekové relaxační techniky zbavují děti napětí, odstraňují poporodní trauma, replique montre france výborné u předčasně narozených dětí. POmáhá u dětí se specifickými poruchami učení (dyslexie, ...), lehkou mozkovou dysfunkcí, autismem, Downovým syndromem. Zlepšuje stav astmatiků, alergiků, ekzematiků. Ovlivňuje rovnováhu životní energie, působí preventivně i léčebně.

Masáž je natolik univerzální, že ji lze užít jak u zdravých, tak handicapovaných dětí, u miminek i starších dětí, dokonce i u dospělých.
Součástí kursu je i cvičení na balonech, aromaterapie a informace k zavádění příkrmů.

Cena: 700,-Kč / 3 x 1,5 hod. Pojišťovny přispívají.