Domů

Eva Jaremejková, Na Vrbovcích 7, 750 02 Přerov - Kozlovice
e-mail: evajaremejkova@seznam.cz
tel.:+420 776 669 283
Pracoviště: U Bečvy 2, 750 02 Přerov
AktualityNovinka:

masáže pro těhotné!Skupinka "NOSÍCÍCH" maminek v Přerově a okolí - https://www.facebook.com/groups/808801079260804/Kurs masáží pro miminka se cvičením na balonech:

Probíhá každý měsíc, 3 x 1,5 hod, ,cena: 600 Kč (některé pojišťovny přispívají).

Masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování, vy i děti se naučí relaxovat, soustředit, déti lépe spolupracují, zlepší se spánkový rytmus. Pečujete nejen o tělo, ale i duši, děti budou odolnější vůči nemocem. Stanou se z nich klidnější a vyrovnanější osobnosti. Masáž stimuluje a zlepšuje krevní oběh, zlepšuje dýchání, stimuluje pokožku, nervy, ovlivňuje svalstvo.
Masáží můžeme odstranit poporodní trauma, pozitivně ovlivňuje děti s poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, atd.), lehkou mozkovou dysfunkcí, s Downovým syndromem nebo autismem. Zlepšuje stav alergiků, astmatiků, ekzematiků aj. Ovlivňuje rovnováhu životní energie, půsibí preventivně i léčebně.

Metoda masáží dětí a kojenců je natolik univerzální, že ji můžeme užívat jak u zdravých, tak u handicapovaných dětí, dokonce i u dospělých.

Součastí kursu je i cvičení s miminky na balonech, seznámení s aromaterapií a výživou kojence.

"Żádného rozmazlování v počáteční době života miminka není dost. Pocit bezpečí,který mu dává, zůstává mu pro celý život. Nemějme strach dotýkat se movorozených dětí. Na hřejivé pohlazení ten čerstvě narozený človíček dychtivě čeká".