Domů

Eva Jaremejková, Na Vrbovcích 7, 750 02 Přerov - Kozlovice
e-mail: evajaremejkova@seznam.cz
tel.:+420 776 669 283
Pracoviště: U Bečvy 2, 750 02 Přerov
AktualityNovinka:

masáže pro těhotné!Skupinka "NOSÍCÍCH" maminek v Přerově a okolí - https://www.facebook.com/groups/808801079260804/

Nabízím Vám prožít I.dobu porodní (fázi otevírání) doma, v prostředí které znáte a cítíte se bezpečně. Vlastní porod pak proběhne v porodnici, kam vás doprovodím. Jsem připravena být kdykoliv k dispozici, pomáhat vytvořit takovou atmosféru, kdy se budete cítít bezpečně, můžete se uvolnit a plně se na porod soustředit. Doporučím porodní polohu a nefarmakologické úlevové prostředky (masáž, aromaterapie, homeopatie,...). Kontroluji zdravotní stav maminky a děťátka (poslech ozev miminka, vnitřní vyšetření). Má úloha spočívá i ve zjednodušení komunikace mezi rodičkou a ošetřujícím personálem. Pomáhám s prvním přiložením děťátka k prsu, podporou bondingu.

Dle výzkumů tato přítomnost: snižuje počet císařských řezů, délku I.doby porodní, použití oxytocinu, užití léků proti bolesti.


Pokud máte zájem o doprovod k porodu, je nutné se domluvit minimálně 3 týdny před termínem porodu. Mám zkušenost s porodnicemi v Přerově, Olomouci, Štenberku, Prostějově, Zlíně.

Cena: 5.000,-Kč (cena zahrnuje předporodní setkání u vás doma, průběžné konzultace 24 hod denně, pohotovost vyrazit k porodu 14 dnů před a 14 dnů po termínu porodu, péče během porodu, návštěvy v šestinedělí).