Domů

Eva Jaremejková, Na Vrbovcích 7, 750 02 Přerov - Kozlovice
e-mail: evajaremejkova@seznam.cz
tel.:+420 776 669 283
Pracoviště: U Bečvy 2, 750 02 Přerov
AktualityNovinka:

masáže pro těhotné!Skupinka "NOSÍCÍCH" maminek v Přerově a okolí - https://www.facebook.com/groups/808801079260804/

Mé jméno je Eva Jaremejková a porodní asistentkou jsem již 24 let. Snažím se provést budoucí maminky těhotenstvím, porodem a šestinedělím tak, aby na tento čas rády vzpomínaly. Mám jednu dcerku Stellinku, 6 roků.

Absolvovala jsem gymnázium, poté nástavbové studium ženská sestra a v roce 2011 bakalářské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci obor porodní asistentka. Po škole jsem pracovala v Brně, ve FP Obilní trh na porodním sále, od roku 1999 pracuji jako soukromá porodní asistentka. Absolvovala jsem řadu kursů a dále se vzdělávám, abych maminkám přinášela stále něco nového. Nejvíc mě obohatil roční kurs u německé porodní asistenky Barbary Kosfeld. Jsem "bojovník" za přirozený porod, protože si myslím, že to je to nejlepší co miminku a mamince můžeme dát. Zastavme se a naslouchejme svému tělu, tak jak jsme to uměli dřív...


"Okamžik zrození je neopakovatelný a jedinečný. Už po staletí má svůj řád a děj, který určil život. Nezasahujme do něj, pokud to není nezbytně nutné. Dejme matce i děťátku prostor, čas, trpělivost a lásku...!"Těším se na Vás...!